Naše občanské združenie Drobný dom ponúka oddychový pobyt v malom domčeku – tiny house. 

Domček sa nachádza v našom sídle na Vrchnej Hore pri Stupave.

Domček je vhodný pre dve osoby + dieťa. Interiér domčeka je malý ale o to viac útulný, nájdete v ňom všetko potrebné na príjemne strávený čas na jednu či viac nocí. Na nocľah slúži jedna rozkladacia posteľ  plus malá podkrovná posteľ pre dieťa. Malá kuchynská časť  s tečúcou vodou, platničkou na varenie a chladničkou ponúka možnosť prípravy vlastných pokrmov a nápojov.  Domček je elektrifikovaný, takže o svetlo či iné potreby elektrickej energie sa netreba báť.  Ako WC slúži latrína vonku za domčekom.

Areál je vhodný aj pre väčšiu skupinu ľudí s možnosťou kempovania vo vlastnom stane, aute, či karavane. Elektrická prípojka a tečúca voda je k dispozícií.  Areál ponúka ohnisko so sedením, detské ihrisko, ktoré sa ešte buduje.

Domček ani okolie pozemku zatiaľ nie je celkom zariadené, preto vás chceme poprosiť o trpezlivosť a prípadné postrehy čo vám  v pobyte chýbalo.

Cena za noc pre tiny huse je zatiaľ za dobrovoľný príspevok s odporúčanou cenou okolo 50€. Príspevok poslúži na ďalšie zveľadenie priestoru ako jeden z hlavných cieľov OZ.  Príspevok je možné zaplatiť v hotovosti, alebo poslať na číslo účtu: SK59 8330 0000 0025 0188 8991

 

Rezervácia

Ohľadom voľných termínov, rezervácie, či iných otázok píšte prednostne na mail:
abel@drobnydom.sk

Alebo telefonicky na číslo:

0918 795 968

 

Ako sa k nám dostanete

  1. Najpohodlnejšie autom z Marianky k záhradkárskej oblasti, potom ďalej autom, napriek tomu, že google cestu nepozná, krásnou lesnou cestou až priamo na pozemok
  2. Alebo zo Stupavy. Najbližšie miesto na zaparkovanie auta je pri kaplnke sv. Urbana, potom peši lesnou cestou hore, do kopca, asi 15 minút.