navrhujeme-realizujeme-domy-na-strome

Dom na strome

Snom takmer každého dieťaťa je mať vlastný dom na strome. Sen nemusí ostať len snom, ale môžeme dopomôcť k jeho zhmotneniu. Ponúkame návrh a realizácie domov na stromoch, či už pre deti ako priestor pre hru, alebo aj väčších nadšencov.

Môže ísť o vysutý altánok na posedenie s výhľadom, inšpiratívny ateliér, netradičná hosťovská izba – to všetko môže byť dom na strome. Fantázii sa medze nekladú. Tú mimochodom domy na strome odjakživa podnecovali.

Spojenie stromu a ľudského obydlia za účelom ochrany proti predátorom siaha až do praveku. V súčasnej dome sa k tomu opäť vraciame, aj keď z iných dôvodov. Ide predovšetkým o zážitok, oddych v prírodnom prostredí, čerstvý vzduch, kreatívne prostredie pre tvorbu.

Každý stromodom je originálny a navrhnutý na konkrétne miesto a strom. Snažíme sa realizovať vaše sny, podľa vašich predstáv vytvoriť jedinečné dielo z ktorého sa môžete tešiť.

Súčasťou takýchto stavieb je strom, alebo viac stromov, ktoré zvyčajne držia nosnú konštrukciu domu, teda aj musia spĺňať určité parametre. Ak si nie ste istý či je strom vhodný na nesenie domu, neváhajte nás kontaktovať. Venujeme sa aj arboristike – ošetrovaniu stromov. Radi prídeme na obhliadku a poradíme v tejto oblasti.